Wiadomości - Aktualności

Dziękuję, dziękuję, dziękuję…

Dodał: lchodor Data: 2024-04-17 14:58:56 (czytane: 412)

 17042024w.jpg

Szanowni Mieszkańcy Gminy Gnojno,

będąc już po wyborach, a tuż przed ślubowaniem i objęciem mandatu Wójta Gminy Gnojno dziękuję Wam już dzisiaj z całego serca za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie w wyborach samorządowych na Wójta Gminy Gnojno dnia 7 kwietnia br. Realizowane dotychczas projekty i działania zyskały poparcie i uznanie za co jestem Wam niezmiernie wdzięczny.    Z satysfakcją patrzę w przyszłość Naszej Gminy, która z każdym rokiem będzie piękniejsza   i bogatsza w inwestycje.

Wspominając poprzednie wybory samorządowe i wygraną w 2018 roku pozwólcie Państwo, że przypomnę i przytoczę w tym miejscu  w całości słowa podziękowania, jakie Wam przekazałem w takich samych okolicznościach, wszakże człowiek się nie zmienia:)

Nie wiem jakich użyć słów, aby Wam podziękować za wielką życzliwość, jaką mi okazywaliście Państwo w swoich domach podczas moich odwiedzin w czasie kampanii wyborczej. Życzliwość szczerą, wzruszającą i potwierdzoną w głosowaniu. Jestem w pełni świadomy obowiązku, jaki tym sposobem powziąłem na siebie. Człowiek w swoich nawet chwilowych słabościach może czegoś przez nieuwagę niedopatrzeć, nie dopilnować, ale nigdy nie może zawieść przyjaciół, bo tak odbieram Państwa stosunek do mnie jako życzliwy i przyjazny, z wielkim zaufaniem. Uczynię wszystko, by Was nie zawieść. Składam Państwu serdeczne podziękowania za okazaną dobroć, za poparcie i uświadomienie mi, jak szczęśliwy może być człowiek  w tak licznym gronie przyjaciół.

Życzę Wam i Waszym Rodzinom radości na co dzień, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

                                                            Z wyrazami głębokiego szacunku - Zbigniew Janik.

Od tamtego czasu minęło pięć i pół roku. Dziś dzięki Wam znów jestem szczęśliwy, a to uczucie jest nawet większe niż wówczas. Szczerze i z całą stanowczością chcę jednak podkreślić, że moja radość nie wynika wyłącznie z pomyślnego zakończenia wyborów, ale również z tego, że o ile w 2018 roku odczuwałem Waszą życzliwość i przyjazne nastawienie do mnie - to obecnie - będąc w Waszych domach czułem się jak pośród rodziny. Przyznam otwarcie, że czasem zastanawiałem się czy jest możliwe, abym się mylił w odbiorze Waszego niesamowicie życzliwego nastawienia wobec mnie. Dlatego proszę mi wierzyć, że niezmiernie cieszy mnie sam wynik wyborów, a poprzez głosowanie potwierdziło się to, co dane mi było odczuć podczas odwiedzin w Waszych domach. Jesteście naprawdę wspaniali. Czy w takiej sytuacji mogę Was zawieść? Jest to niemożliwe. Chcę Wam jeszcze raz za to wszystko bardzo serdecznie podziękować.

                                                  Bądźcie zdrowi i szczęśliwi !!!
                                                            Zbigniew Janik

Komentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.221.70.232

(2024-04-17 16:38:36)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych - burze

...