Wiadomości - Aktualności

Wprowadzenie ograniczenia w kontakcie bezpośrednim w Urzędzie Gminy

Dodał: lchodor Data: 2020-10-06 07:28:53 (czytane: 447)

Ze względu na obecną sytuację wykrycia dużego ogniska zakażeń Koronawirusem w DPS w Gnojnie, Wójt Gminy Gnojno wprowadza ograniczenie w kontakcie bezpośrednim na terenie Urzędu Gminy.

Z tego względu prosimy o wybór kontaktu telefonicznego - (41) 353 20 38, oraz mailowego - gmina@gnojno.eu z pracownikami Urzędu Gminy. W razie pilnej konieczności wizyty osobistej, do Państwa dyspozycji oddelegowano pracownika w holu wejściowym, który udzieli niezbędnej informacji lub poprosi odpowiedniego pracownika do załatwienia Państwa sprawy.

Prosimy o zachowanie spokoju, ale jednocześnie o spełnianie wszystkich zaleceń i procedur  związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego.

Pamiętajcie! - Nasze i naszych bliskich zdrowie zależy od naszego postępowania i przestrzegania procedur.

Zobacz także

„Czym jest koronawirus?”- przewodnik dla dzieci

Dodane: 2020-11-27 20:22 - Komentarze  (0)  czytane (15)

TAGI:


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.184.78

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ostrzeżenie meteorologiczne - marznące opady

...