Wiadomości - Aktualności

Tradycyjna szopka noworoczna od Seniorów w Sejmie

Dodał: lchodor Data: 2021-12-23 11:14:13 (czytane: 486)

Wójt gminy Gnojno Zbigniew Janik oraz minister Michał Cieślak przekazali szopkę prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Wójt gminy Gnojno Zbigniew Janik oraz świętokrzyski poseł Partii Republikanie i minister do spraw rozwoju samorządu terytorialnego Michał Cieślak przekazali bożonarodzeniową szopkę prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu. Krótkie spotkanie z wicepremierem odbyło się w środę w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie.

61c38215a60a3_o_large.jpg 

- Z wójtem Zbigniewem Janikiem tradycyjnie przekazaliśmy prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu szopkę z okazji Świąt Bożego Narodzenia z życzeniami od mieszkańców gminy Gnojno, którzy cieszą się z rozwoju z Świętokrzyskiego, oraz z podziękowaniami za programy rządowe wspierające samorząd terytorialny - mówi Michał Cieślak.

Piękną szopkę wykonali seniorzy z Janowic Poduszowskich w gminie Gnojno.

- W ubiegłym roku szopkę osobiście odebrał premier Mateusz Morawiecki, a w tym roku prezes Prawa i Sprawiedliwości oraz wicepremier Jarosław Kaczyński - podkreśla minister Michał Cieślak.

61c38218a37ff_o_large.jpg

- Prezes Jarosław Kaczyński pozdrowił wszystkich i przekazał mieszkańcom województwa świętokrzyskiego życzenia wszelkiej pomyślność i błogosławieństwa Bożego podkreślając, aby w życzeniach nie zapominać o tym, że obchodzimy czas Bożego Narodzenia - dodaje Michał Cieślak.

Do spotkania wójta Zbigniewa Janika oraz ministra Michała Cieślaka z Jarosławem Kaczyńskim doszło w środę w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie.

 Źródło: "p
 


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Aniołkowe Granie w SP Gnojno - galeria zdjęć

17 grudnia w murach naszej szkoły rozbrzmiewały kolędy i pastorałki, a to za sprawą finałowego koncertu "Aniołkowe Granie" połączonego...