Wiadomości - Aktualności

Jasełka dla Babci i Dziadka (foto wideo)

Dodał: lchodor Data: 2022-01-21 20:10:41 (czytane: 746)

W związku z tym , że święto Babci i Dziadka przypada w ferie zimowe - dzieci ze Szkoły Podstawowej w Raczycach przygotowały dla swoich najdroższych osób, zanim udały się na odpoczynek , wspaniały występ- „ Jasełka dla Babci i dziadka.

Mali aktorzy z klasy „0” przebrani w barwne stroje wcielili się w role Maryji, Józefa, pasterzy, królów, aniołów oraz narratorów  i wystawili dla swoich babć i dziadków przedstawienie jasełkowe pt. ,, Maleńka przyszła Miłość".

jas1.jpg 

Dzieci z klasy „0” oraz uczniowie klas I, II i III  przygotowali wspaniałe upominki: wiersze, laurki, portrety oraz upiekli pierniczki w kształcie babci i dziadka.

Czas pandemii nie pozwala spotkać się na żywo z gośćmi dlatego relację przedstawiamy na stronie internetowej naszej szkoły oraz Gminy Gnojno.

 jas2.jpg jas3.jpg

Do życzeń dołącza się cała Społeczność Szkoły Podstawowej w Raczycach na czele z Panią Dyrektor Danutą Cesarz życząc: zdrowia, szczęścia, długich lat życia wypełnionych radością i życzliwością.
Życzymy , aby każdego dnia omijały Was zmartwienia, troski i choroby,a zdobyte doświadczenie i życiowa mądrość służyły innym.

 jas4.jpgjas5.jpg 

 Zapraszamy do wspólnego z wnukami obejrzenia występu.


Zdjęć w galerii: 13

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.205.176.39

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...