Wiadomości - Aktualności

Gnojno ćwiczy i pomaga w #GaszynChallenge

Dodał: lchodor Data: 2020-06-26 22:50:14 (czytane: 522)

Coraz więcej organizacji, firm i indywidualnych osób bierze udział w akcji #GaszynChallenge na terenie gminy Gnojno. Zgodnie z założeniami akcji województwa Świętokrzyskie i Mazowieckie wspierają leczenie 5 miesięcznej Zosi.

W dniu dzisiejszym na nominację od Seniorów z Janowic Poduszowskich, odpowiedział poseł na Sejm RP Mariusz Gosek, doskonale realizując wyzwanie #GaszynChallenge. Kolejna nominacja skierowana została do wszystkich sołtysów z terenu gminy Gnojno.

W tym samym dniu na wyzwanie od pracowników Szkoły Podstawowej w Raczycach czynnie odpowiedzieli radni Rady Gminy w Gnojnie. Swoich radnych aktywnie wsparli w wykonaniu ćwiczenia pracownicy Urzędu Gminy w Gnojnie z wójtem Zbigniewem Janikiem na czele, oraz ćwiczącym po raz kolejny, posłem Mariuszem Goskiem. Do dalszej części wyzwania nominację otrzymali druhowie z OSP Gorzakiew oraz sołtysi gminy Szydłów.

;

Przekazujemy apel z opisem celu wyzwania:

 Kochani rozszerzamy #gaszynchallenge dla Zosi
Czas na Was!
Dziś całe województwo Mazowieckie i Świętokrzyskie musi usłyszeć o naszej Wojowniczce! Pompujcie, nominujcie , bawicie się z nami i pomagajcie!

Na pomoc z województwa Świętokrzyskiego i Mazowieckiego czeka Zosia - Waleczna Zosia, która by żyć potrzebuje terapii genowej wartej prawie 10mln zł!

Kontynuujemy prawdziwy wyścig! #GaszynChallenge dla Zosi

Zasady bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek, przysiadów, brzuszków- do wyboru. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto Zosi. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i muszą nominować osoby/firmy/organizacje/parafie ze swojej okolicy.

W filmikach z realizacją wpisujcie #GaszynChallenge dla Zosi  #ZosiaChallenge i KONIECZNIE wklejajcie link do skarbonki Zosi: www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia

https://img.siepomaga.pl/uploads/cause/main_photo/22021/big_83a9df5d-af46-4153-80f5-a4cbb4352c40.jpg

Prezentujemy na koniec filmy z inicjatywy mieszkańców naszej gminy:

 ospbalice.jpg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Koronawirus - AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO

Informacje dla mieszkańców odnośnie stanu zagrożenia zakażeniem koronawirusem. Informacja o ilości osób objętych kwarantanną na dzień...