Wiadomości - Aktualności

Wsparcie infrastruktury sportowej i dydaktycznej szkół podstawowych w gminie Gnojno

Dodał: lchodor Data: 2019-06-19 12:54:57 (czytane: 1051)

W dniu 18.06.219 r. Wójt Gminy Gnojno – Zbigniew Janik podpisał umowę o dofinansowanie w ramach Działania 7.4 ,,Rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej’’ dla 10 projektów z powiatu buskiego, kazimierskiego oraz pińczowskiego. Dotyczą one wsparcia infrastruktury sportowej i dydaktycznej szkół podstawowych.

 g1.jpg

Dzięki pozyskanym środkom zmodernizowane i rozbudowane zostaną przyszkolne boiska, a pracownie dydaktyczne wyposażone w nowoczesny sprzęt. Dzięki m.in. takim inwestycjom, dzieci będą mogły rozwijać swoje zdolności naukowe i sportowe. Nie ma lepszej inwestycji niż inwestowanie w dzieci z regionu świętokrzyskiego – podkreślał Mariusz Gosek, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego.
W gminie Gnojno zmodernizowane zostaną boiska przy Szkołach Podstawowych w Balicach, Raczycach oraz Jarząbkach. Wymieniony zostanie dach w Szkole Podstawowej w Balicach oraz doposażona będzie Szkoła Podstawowa w Gnojnie w pomoce do pracowni matematyczno-przyrodniczej oraz informatycznej.

g2.jpg 

g3.jpg 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.45.196

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Życzenia na wakacje!!!

...