Wiadomości - Aktualności

Raport o stanie Gminy Gnojno za 2023 rok

Dodał: lchodor Data: 2024-05-27 12:07:35 (czytane: 115)

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2024 r., poz. 609) Wójt Gminy Gnojno przedstawia Radzie Gminy Gnojno raport o stanie Gminy Gnojno za rok 2023.

Do pobrania: "Raport o stanie Gminy Gnojno za 2023 rok"

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem o stanie Gminy Gnojno zobowiązany jest złożyć do Przewodniczącego Rady Gminy Gnojno pisemne zgłoszenie (do pobrania), poparte podpisami co najmniej 20 osób (art. 28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym).

Zgodnie z ust. 8 art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym "Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15, chyba że rada postanowi o zwiększeniu tej liczby."

O terminie sesji, na której zostanie rozpatrzony raport o stanie Gminy Gnojno, mieszkańcy zostaną poinformowani w oddzielnym komunikacie.

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.239.151.124

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych - burze

...