Wiadomości - Aktualności

Forum Biznesu i Przedsiębiorczości w Busku-Zdroju

Dodał: lchodor Data: 2023-11-28 08:12:50 (czytane: 253)

W imieniu Organizatorów Forum Biznesu i Przedsiębiorczości, którymi są Świętokrzyska Grupa Mediowa oraz Politechnika Świętokrzyska, uprzejmie zapraszamy do wzięcia udziału w Forum, które odbędzie się 1 grudnia br. w godz. od 10:00 do 14:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju.

Celem Forum jest integracja przedsiębiorców, przedstawienie możliwości pozyskiwania środków i narzędzi finansowych, optymalizacja kosztów w zakresie rozwoju małych i średnich firm oraz współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, działającymi w naszym regionie, ale też wsparcie relacji edukacja – biznes.

Dodatkowo dla branży IT w sali plenarnej na II piętrze w BSCK w godz. od 11:00 do 13:00 odbędzie się Sesja na temat Usługi chmurowe Politechniki Świętokrzyskiej wytworzone w ramach projektów KMD i PRACE-LAB oraz PIONIER-LAB dedykowane dla samorządów i przedsiębiorstw.

Zobacz także

Pomoc finansowa dla producentów kukurydzy

Dodane: 2024-02-22 10:33 - Komentarze  (0)  czytane (63)

TAGI:


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.237.34.21

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...