Wiadomości - Aktualności

Cudownych rodziców mam.. - Dzień Mamy i Taty w klasach I-III

Dodał: lchodor Data: 2024-05-29 16:59:04 (czytane: 161)

MAMA i TATA to wielkie słowa, które są synonimami miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Jak co roku, w szczególny sposób uczciliśmy święta rodziców. 27 maja w Szkole Podstawowej w Jarząbkach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

29052024c__1_.jpeg

Uczniowie klas I, II oraz III dla swoich przybyłych gości przygotowali humorystyczne przedstawienie, wyrecytowali piękne wiersze, zaśpiewali, a nawet zatańczyli. Słowem, piosenkami oraz tańcem dzieci pragnęły wyrazić swoim rodzicom miłość i wdzięczność za ich rodzicielską dobroć i cierpliwość. Podczas występu, na twarzach rodziców dało się zauważyć uśmiech, a momentami również łzy wzruszenia.
Na zakończenie uroczystości dzieci złożyły życzenia oraz wręczyły swoim rodzicom drobne upominki. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek.
Dzień Mamy i Taty przebiegł w miłej i ciepłej atmosferze. Na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.239.151.124

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych - burze

...