Wiadomości - Aktualności

Zarządzenie Prezesa Rady Ministrów w sprawie wprowadzenia stopnia CRP

Dodał: lchodor Data: 2019-05-24 12:46:25 (czytane: 838)

Szanowni Mieszkańcy Gminy Gnojno,

uprzejmie informuję, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 68 z dnia 23 maja 2019 r. w sprawie wprowadzenia drugiego stopnia alarmowego CRP (stopień BRAVO-CRP) na całym terytorium RP obowiązujący od dnia 23 maja 2019 r. od godz. 22.00 do dnia 27 maja 2019 r. do godz. 16.00.

Wójt Gminy Gnojno

Zbigniew Janik

 

W związku z ogłoszeniem drugiego stopnia alarmowego BRAVO-CRP oraz z pojawieniem się potencjalnych zagrożeń w cyberprzestrzeni prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
 

  • uważać na maile pochodzące od niezidentyfikowanych, nieznanych lub budzących podejrzenia nadawców, przy czym maili tych nie należy usuwać ze skrzynki pocztowej.
  • uważać na korzystanie z wcześniej nie odwiedzanych stron www.
  • należy zwrócić uwagę na sytuacje szczególne (niespodziewane przekierowanie na strony www inne niż wywoływane, prośby o podanie hasła, problemy z połączeniem ze stronami, które to problemy wcześniej nie występowały itp.).

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.218.67.1

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Niekorzystne zjawisko atmosferyczne – wnioski o oszacowanie strat

W związku z wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – deszcz nawalny...