Ogłoszenia


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – PARAFIALNE

NIEDZIELA – 26.09.2021R.

1.    Dziś XXVI niedziela zwykła.
2.    W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w wtorek Św. Wacława, męczennika, w środę Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek Św. Hieronima, biskupa
i doktora Kościoła, w piątek Św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i doktora Kościoła, w sobotę świętych Aniołów Stróżów.
3.    Od piątku rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.00, a w niedzielę o godz. 15.00. Obowiązkowo na różaniec przychodzą dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z rodzicami.
4.    W tym tygodniu I piątek miesiąca. Spowiedź w kościele od 15.00. Zapraszamy dzieci oraz  młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
5.    W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 katecheza i spotkanie z kandydatami
do sakramentu bierzmowania młodzieży klas VIII Szkół Podstawowych wraz z rodzicami. Zapraszamy serdecznie.
6.    W sobotę o godz. 10.00 zbiórka z ministrantami, o godz. 11.00 spotkanie z lektorami,
a o godz. 11.30 spotkanie z kołem misyjnym. Zapraszamy serdecznie.
7.    Przywieziony jest nowy kontener na makulaturę pod halę sportową. Prosimy o dalsze składanie zbędnej makulatury. Pieniądze z makulatury przeznaczone są na biedne dzieci
w Afryce.  
8.    Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci klas V. Bóg zapłać za trud i czas podarowany naszej świątyni. W tym tygodniu w piątek od godz. 10.00 kościół sprzątają rodziny narzeczonych.
9.    W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość niedzielny. Zachęcam do lektury.
10.    Dziękuję za ofiary składane na Kościół:
a)    Rodzina Sarnów – 100 zł.

 Bóg zapłać za każdą ofiarę.

 

Nasz Patronat

więcej

Imprezy

więcej

Sport

PUCHAR KS. BP JANA PIOTROWSKIEGO DLA MINISTRANTÓW - UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W GNOJNIE

W roku szkolnym 2016/2017 ministranci – uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Gnojnie brali udział w rozgrywkach piłki halowej juniorów o puchar ks. bp Jana Piotrowskiego – ordynariusza diecezji kieleckiej. więcej»