Wiadomości - Aktualności

Wręczenie czeków na inwestycje lokalne

Dodał: lchodor Data: 2020-12-21 22:49:17 (czytane: 288)

W dniu dzisiejszym, odbyło się miłe spotkanie z Panią Minister Anną Krupką, która wręczyła "czek" na inwestycje lokalne, który po budowie boisk przyszkolnych pozwoli również na budowę dwóch sal gimnastycznych.

Gmina Gnojno, po wielu latach prób uzyskania znaczniejszych funduszy centralnych, wreszcie stała się znaczącym beneficjentem inwestycji lokalnych.

LCH_9190.JPG LCH_9197.JPG 

 Kwota 3 milionów złotych zostanie przeznaczona na rewitalizację Gnojna oraz na budowę dwóch sal gimnastycznych w miejscowościach Jarząbki i Balice. Następnie nastąpi zagospodarowanie terenu koło kościoła łącznie z parkingiem. Powstaną także atrakcje dla najmłodszym m.in. skatepark oraz świetlica środowiskowa.W Jarząbkach, na rzece przewidziana jest budowa ujęcia wody do wykorzystania przez rolników.

 

 DJI_0473_2.JPG

Oczywiście nawet tak znaczące wsparcie, nie wystarczy do podniesienia standardu inwestycji w pozostałych gmin naszego powiatu. Będziemy dalej starać się o fundusze na podstawie dobrze przygotowanych i potrzebnych projektów.

 LCH_9215.JPG LCH_9243.JPG
 LCH_9253.JPG LCH_9257.JPG

Zobacz także

Ostrzeżenie meteorologiczne - Oblodzenie

Dodane: 2021-01-26 09:11 - Komentarze  (0)  czytane (1569)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ostrzeżenie meteorologiczne - Oblodzenie

W dniu 26.01.2021r., wystąpi oblodzenie na drogach i ciągach pieszych, bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy przemieszczaniu...