Wiadomości - Aktualności

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W NASZEJ SZKOLE (galeria zdjęć)

Dodał: lchodor Data: 2021-12-07 18:47:58 (czytane: 581)

Święty Mikołaj znany jest przede wszystkim jako wielki przyjaciel dzieci, który co roku obdarowuje je wspaniałymi prezentami. Wszystkie grzeczne dzieci w dniu św. Mikołaja dostają mnóstwo prezentów, a te, które źle się sprawowały, mogą liczyć jedynie na rózgi, co ma ich przestrzec przed dalszym niewłaściwym zachowaniem.

 P1050597.JPG

Na szczęście w naszej szkole wszyscy uczniowie zasłużyli na prezenty, co potwierdził przybyły do nas szkoły św. Mikołaj  z wypchanym po brzegi workiem prezentów.

Na ten dzień czekali wszyscy, jednak najwięcej emocji i radości „niecodzienna wizyta” wzbudziła w najmłodszych: przedszkolakach i  uczniach  klas I – III. W podziękowaniu za otrzymane prezenty nasi uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wierszyki. Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć ze św. Mikołajem.

Ponadto, jak co roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dzień 6 grudnia jest "dniem czerwonego ubranka”. Korytarz szkolny wypełnili więc uśmiechnięci uczniowie w  czerwonych ubrankach.
6 grudnia był dla całej naszej społeczności szkolnej dniem wyjątkowym, jak co roku wyczekiwanym, bo któż z nas nie lubi dostawać prezentów.

Św. Mikołaj opuszczając mury naszej szkoły podziękował za miłe przyjęcie i obiecał, że za rok ponownie nas odwiedzi.

Dlatego też św. Mikołajowi dziękujemy z całego serca za wizytę i poświęcony nam czas. Dzięki tej wizycie jeszcze bardziej czujemy magię zbliżających się Świat Bożego Narodzenia – za to też dziękujemy.

Zdjęć w galerii: 15

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.56.185

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Komunikat dotyczący ryzyka wystąpienia grypy ptaków (HPAI)

Wysoce zjadliwa grypa ptaków (HPAI) jest chorobą wirusową drobiu domowego i dzikich ptaków, której przebieg może być łagodny z objawami...