Wiadomości - Aktualności

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej w Balicach

Dodał: lchodor Data: 2022-06-27 10:36:42 (czytane: 195)

23 czerwca 2022 roku odbyła się uroczystość pożegnania klasy ósmej oraz zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

   Na początku akademii został odśpiewany  hymn narodowy. Następnie pani  dyrektor Jadwiga  Bezak przywitała wszystkich zebranych gości, uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne i pracowników szkoły.  Podziękowała wszystkim za bardzo dobrze wykonaną pracę w tym roku szkolnym.

 Następnie oddała głos naszym wspaniałym absolwentom. Uczniowie klasy ósmej podziękowali pani dyrektor, swojej wychowawczyni, wszystkim nauczycielom, lokalnym władzom oraz wszystkim pracownikom szkoły za codzienny trud włożony w ich nauczanie, opiekę i  pomoc  w każdym dniu. Po wspaniałym wystąpieniu naszych uczniów koledzy i koleżanki z klasy VII przygotowali dla ósmoklasistów krótkie pożegnanie. Na koniec występu wręczyli im  na pamiątkę drobne upominki.

BKR__32_.jpg 

Następnie najlepsi uczniowie z poszczególnych klas  zostali wyróżnieni nagrodami  i otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem . Każdy z nich, który  uzyskał średnią  ocen 5,00 otrzymał od Wójta Gminy Gnojno pana Zbigniewa Janika nagrodę  pieniężną  za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Oprócz tego absolwenci i uczniowie z klas młodszych zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami książkowymi  za udział w konkursach m.in. : informatycznym, plastycznym , ekologicznym i  za osiągnięcia sportowe. Pani dyrektor wręczyła również listy gratulacyjne rodzicom naszych dwóch najlepszych absolwentek.

 BKR__20_.jpg BKR__28_.jpg

Na zakończenie nasze uczennice z klasy III zaśpiewały wakacyjną piosenkę w języku angielskim. Absolwentom życzymy powodzenia i dostania się do wymarzonych szkół, a pozostałym uczniom udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!!

Również w tym dniu z nauką i zabawą w Punkcie Przedszkolnym pożegnały się najmłodsze dzieci, gratulacje i serdeczne podziękowania należą się, dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku.

Dziękujemy także ich rodzicom, że tak dobrze wspierali swoje pociechy.

 BKR__4_.jpg BKR__3_.jpg

Absolwenci  Oddziału Przedszkolnego po wakacjach rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim przedszkolakom  bezpiecznych i radosnych wakacji!!

 

 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.56.185

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...