Wiadomości - Aktualności

Pożegnanie nauczycielek- pani Barbary Stępień i pani Marii Tomaszewskiej przechodzących na emeryturę ze Szkoły Podstawowej w Balicach

Dodał: lchodor Data: 2022-06-27 10:45:12 (czytane: 270)

Dzień zakończenia roku szkolnego 2021/2022 był również ostatnim dniem pracy naszych dwóch wspaniałych nauczycielek.

W tym dniu całe grono pedagogiczne na czele z panią dyrektor Jadwigą Bezak, uczniami, władzami Gminy Gnojno oraz  rodzicami pożegnaliśmy Panią  Barbarę Stępień i Panią Marię Tomaszewską, które po kilku latach pracy w naszej szkole postanowiły przejść na zasłużoną emeryturę. Uczniowie naszej szkoły zaczynali   z nimi przygodę z nauką języka polskiego i religii.

 BKR (2)_1.jpg BKR__7_.jpg

Pani dyrektor podziękowała naszym wspaniałym nauczycielką za wieloletnią pracę, serce włożone w edukację i wychowanie wielu młodych uczniów. Życzyła im delektowania się czasem wolnym na emeryturze i realizowania swoich marzeń. Wręczyła im również Nagrodę Dyrektora za sumienne wykonywanie obowiązków .   Panie otrzymały również podziękowania i życzenia od Wójta Gminy Gnojno pana Zbigniewa Janika.

Bardzo często mogliśmy podziwiać wspaniałe występy uczniów przygotowane  przez panią Barbarę i panią Marię, dlatego nasi  uczniowie pod opieką pani Marty Skuzy w podziękowaniu za wszystkie przekazane wiadomości  i wartości  przygotowali dla nich krótki występ artystyczny .

Była to wzruszająca uroczystość. Pani Barbara i Pani Maria dziękowały  za współpracę nauczycielom, dyrekcji  szkoły i rodzicom, podkreślając że będą pamiętać o wszystkich wspaniałych chwilach spędzonych w szkole wśród dzieci, życzliwych i pomocnych rodziców oraz kolegów i koleżanek nauczycieli i innych pracowników szkoły.

Mamy nadzieję, że będą Panie często odwiedzać naszą szkołę i jeszcze raz dziękujemy za wspólne lata spędzone w naszej społeczności szkolnej.

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.56.185

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...