Wiadomości - Aktualności

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Kielcach II w sprawie podziału gminy Gnojno na okręgi wyborcze

Dodał: admin Data: 2018-05-30 14:00:46 (czytane: 1348)

Biorąc pod uwagę opinie mieszkańców, przedstawiony poniżej podział na okręgi wyborcze, dokonany przez Komisarza Wyborczego w Kielcach, jest absurdalny i nie do zaakceptowania. Między innymi łączenie w jednym okręgu dwóch miejscowości absolutnie ze sobą nie związanych wspólnymi potrzebami i sąsiedztwem geograficznym np. Zofiówka z Płośnią oraz Grabki Małe z Maciejowicami jest faktem zupełnie przez nas nie zrozumiałym. Poniższy przykład podziału na okręgi wyborcze wskazuje na rozbieżność pomiędzy aktualnymi przepisami a rzeczywistością, do której one się odnoszą.

Podajemy do publicznej wiadomości Postanowienie Komisarza Wyborczego w Kielcach II z dnia 29 maja 2018 r. w sprawie podziału Gminy na okręgi wyborcze.

 post_kwkII_29052018_1.jpgpost_kwkII_29052018_2.jpg

Postanowienie wraz z uzasadnieniem jest udostępnione i możliwe do pobrania ze strony BIP (zakładka: WYBORY I REFERENDA ---> Podział gminy na okręgi wyborcze i obwody do głosowania).


Zobacz także

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu osobowego

Dodane: 2019-05-23 12:37 - Komentarze  (0)  czytane (42)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Terminy wydawania paczek żywnościowych

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnojnie informuje o terminach wydawania paczek żywnościowych....