Wiadomości - Aktualności

Piękna i Bezpieczna Zagroda - Przyjazna Środowisku

Dodał: lchodor Data: 2019-03-09 14:14:52 (czytane: 247)

Świętokrzyska Izba Rolnicza w Kielcach organizuje XXI edycję konkursu p.n. „Piękna i Bezpieczna Zagroda - Przyjazna Środowisku".

Celem konkursu jest wyróżnienie najbardziej zadbanych, estetycznych i bezpiecznych gospodarstw rolnych w województwie świętokrzyskim. Konkurs przebiegał będzie w trzech etapach: I etap - eliminacje gminne; II etap - eliminacje powiatowe; III etap - eliminacje wojewódzkie. Uczestnikami konkursu mogą być właściciele gospodarstw rolnych z terenu województwa świętokrzyskiego, prowadzący produkcję rolniczą.

Konkurs ten odbywa się pod patronatem Wojewody Świętokrzyskiego Pani Agaty Wojtyszek i Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Pana Andrzeja Bętkowskiego.

Deklarację udziału w konkursie wypełniają rolnicy w chwili zgłoszenia uczestnictwa w eliminacjach gminnych i pozostają one w dokumentach gminnych komisji konkursowych. W eliminacjach gminnych wyłoniony zostaje jeden laureat do dalszego etapu powiatowego, następnie z każdego powiatu jeden do finału wojewódzkiego.

Zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w konkursie przyjmowane będą do dnia 15.06.2019 roku w Urzędzie Gminy w Gnojnie - pokój nr 24. Gospodarstwo należy zgłosić wypełniając deklarację zgłoszenia. Proszę również o zapoznanie się z regulaminem konkursu. 

Do pobrania :

1. Deklaracja udziału w konkursie.

2. Regulamin konkursu. 

 

Zobacz także

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu osobowego

Dodane: 2019-05-23 12:37 - Komentarze  (0)  czytane (41)

TAGI:


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 52.23.234.7

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Gmina Gnojno otrzymała dotację na utworzenie Klubu „Senior+”

W ramach konkursu ofert Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020 Edycji 2019 ogłoszonego przez Minister Rodziny,...