Wiadomości - Aktualności

Mikołaj w świetlicach środowiskowych

Dodał: lchodor Data: 2021-12-07 14:10:58 (czytane: 427)

W poniedziałek 6 grudnia 2021 gościliśmy w świetlicy Panią Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego - Renatę Janik oraz przedstawicieli z ARiMR z oddziałów w Kielcach i Busku Zdroju.

 00001mik__5_.jpg

Świetlica jest finansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, dlatego też wizyta Pani Wicemarszałek miała dla nas ogromne znaczenie. To dzięki jej wsparciu, mamy możliwość zapewnienia zajęć świetlicowych, które uwzględniają potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci i młodzieży, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

00001mik__1_.jpg 

W ten piękny zimowy wieczór świetlicę wraz z filiami odwiedził pewien gość - Święty Mikołaj, w którego wcielił się Pan Wójt Zbigniew Janik wraz ze swoją pomocnicą Śnieżynką. Rolę Śnieżynki odegrała Pani Wicemarszałek Renata Janik.

00001mik__2_.jpg 

Dzieci specjalnie na tę okazję przygotowały wierszyki, piosenki oraz zabawy muzyczne, przystroiły sale świetlicowe oraz wykonały piękne prace plastyczne o tematyce świątecznej. Za piękne występy Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi niespodziankami, które zostały zakupione dzięki środkom przekazanym przez ARiMR z oddziału z Kielc. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.

00001mik__3_.jpg 

 ,,A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna
Od domu do domu ciężką pracę ma
Jego piękną brodę pokrył srebrny lód
Gdyby tak biedaczek już odpocząć mógł’’.
                                   -Fasolki-

00001mik__4_.jpg 

Komentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.205.176.39

1 (2022-01-16 03:47:25)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Mikołajki w SP Balice

W dniu 06.12.2021 roku w Szkole Podstawowej w Balicach odbyły się Mikołajki....