Wiadomości - Aktualności

Majówka rowerowa 01-05-2019r

Dodał: lchodor Data: 2019-05-04 15:40:51 (czytane: 1255)

Dnia 1 maja 2019 roku odbyła się wycieczka rowerowa, zorganizowana przez katechetę – opiekuna grupy – ks. Stanisława Kostuchę.

Uczestnikami wyjazdu byli ministranci, lektorzy, grupa misyjna – dzieci i młodzież na co dzień ucząca się w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Gnojnie. Trasa prowadziła z Gnojna przez Gorzakiew do Drugni i powrót przez Porębę.

rowery1.jpg 

rowery2.jpg 


Pogoda dopisywała, słońce świeciło i ogrzewało rowerzystów, więc niejedna butelka wody została wypita. Humory dopisywały, zwłaszcza że na zakończenie tej eskapady zostało zorganizowane ognisko na terenie plebanii w Gnojnie. Grupa entuzjastów rowerów mogła raczyć się takimi przysmakami jak pieczone kiełbaski czy przypiekany chleb.
Tym wyjazdem miłośnicy dwóch kółek pięknie rozpoczęli miesiąc Maj. Liczymy na więcej takich wycieczek rowerowych po okolicy.

rowery6.jpg 

rowery7.jpg 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.204.187.106

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Święta Majowe

...