Wiadomości - Aktualności

Latająca Akademia Edukacji Cyfrowej wystartowała!

Dodał: admin Data: 2018-05-10 08:19:58 (czytane: 839)

W dniu 9 maja 2018 r. rozpoczęło się szkolenie pierwszej dziesięcioosobowej grupy w ramach Latającej Akademii Edukacji Cyfrowej.

laec_logo.jpg

Dzięki szkoleniom można utrwalić podstawowe zagadnienia związane z obsługą komputera, „surfować” po Internecie, korzystać z zaawansowanych narzędzi Google oraz poznać podstawy tworzenia grafiki komputerowej.

Nabór na kursy prowadzony jest w sposób ciągły, do wyczerpania limitu miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych. W momencie zarejestrowania wymaganej ilości zgłoszeń, tworzona jest grupa szkoleniowa. W chwili obecnej wolnych jest jeszcze 29 miejsc.

Wszystkich chętnych podniesienia kompetencji cyfrowych zapraszamy do kontaktu z liderem cyfrowym (Piotr Bębas, tel. 516 022 893) lub rejestracji na stronie latajaca.pl.

Szkolenia są bezpłatne, a uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe i ciepły posiłek.

Zobacz także

Przerwa w dostawie energii elektrycznej!

Dodane: 2019-01-18 10:19 - Komentarze  (0)  czytane (131)

TAGI:


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.209.202.123

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Terminy wydawania paczek żywnościowych

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnojnie informuje o terminach wydawania paczek żywnościowych....