Wiadomości - Gospodarka odpadami

Informacja o opłatach za odbiór odpadów komunalnych

Dodał: lchodor Data: 2019-01-09 10:30:00 (czytane: 4902)

Opłata za odbiór odpadów komunalnych - zasady. Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Wójt Gminy Gnojno uprzejmie informuje, że opłatę za odbiór odpadów komunalnych uiszcza się miesięcznie w terminie do dnia 15 każdego miesiąca  - zgodnie ze złożoną deklaracją.
Opłatę należy uiścić w kasie Urzędu Gminy w Gnojnie lub przelewem na rachunek bankowy Gminy Gnojno Nr 06 8521 0006 2001 0004 3430 0005 


 Uchwały Rady Gminy Gnojno regulujące gospodarkę odpadami, podjęte w związku ze zmianą ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach:

  1. Uchwała nr XV/102/16 w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gnojno.
  2. Uchwała nr XV/103/16 w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości.
  3. Uchwała nr XV/104/16 w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów.
  4. Uchwała nr XV/105/16 w sprawie ustalenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
  5. Uchwała nr II/11/18 w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty oraz określenia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi odbieranymi od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Gnojno.

Deklarację można obecnie złożyć w formie papierowej lub elektronicznie.

Do pobrania: obowiązujący formularz deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi  (wersja edytowalna lub do wypełnienia ręcznie).

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.56.185

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...