Wiadomości - Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej w SP Raczyce

Dodał: lchodor Data: 2021-10-17 16:18:25 (czytane: 687)

Za trud, za uśmiech , za serce, dziękujemy! - Relacja foto i wideo. 

W dniu 13 października 2021r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Młodzi artyści słowem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Wychowankowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświecenie, czujność i troskę.

Pani Dyrektor Danuta Cesarz wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi przekazała życzenia  wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

W ramach realizowanego programu „ Z kulturą mi do twarzy” dzieci z klas 0-III przygotowały piękne laurki wszystkim pracownikom naszej szkoły.

Zdjęć w galerii: 19

Zobacz także

Konkurs "Najpiękniejszy różaniec".

Dodane: 2021-12-08 13:33 - Komentarze  (0)  czytane (36)

TAGI:


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.227.97.219

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości

...