Wiadomości - Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Raczycach

Dodał: lchodor Data: 2021-01-28 09:50:44 (czytane: 673)

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę, u kogo są najwspanialsze wakacje i święta?

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. W naszej szkole uroczystość z okazji Ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Niestety w tym roku ze względu na pandemię wszystko wygląda inaczej. Nie mogliśmy spotkać się osobiście, jednak wnuczęta nie zapomniały o swoich kochanych Dziadkach. Wszystkie dzieci chętnie angażowały się w wykonanie laurek i skromnych upominków. Podczas zajęć chętnie opowiadały o swoich babciach i dziadkach. Dzieliły się wspomnieniami, pokazywały wspólne zdjęcia, rysowały portrety, układały życzenia i podziękowania, zatańczyły, zaśpiewały.

 

Dzieci z oddziału przedszkolnego ( klasy " 0") przygotowały krótki występ, który Dziadkowie mogli obejrzeć przed ekranem. Relację z uroczystości można obejrzeć na stronie internetowej Gminy Gnojno.  Dziękujemy wszystkim za przygotowanie uroczystości.

1__3_.jpg

Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom życzymy zdrowia, pomyślności, uśmiechów, na co dzień i duuu...żo radości! Niech żyją długi czas i zawsze kochają nas!

Zdjęć w galerii: 11

Zobacz także

Ostrzeżenie meteorologiczne

Dodane: 2021-05-08 12:02 - Komentarze  (1)  czytane (3243)

TAGI:


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.227.0.150

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ostrzeżenie meteorologiczne

Przymrozki...